INREKA PLOŠINY- Tradiční český výrobce pracovních plošin

10 důvodů proč Inreka Plošiny:

 

  1. Česká společnost s tradicí od roku 1992
  2. Komplexní nabídka služeb v oblasti vysokozdvižných plo­šin
  3. Výroba plošin na míru potřebám zákazníka, montáž na všechny vhodné podvozky, včetně starších podvozků
  4. Celkem 28 typů plošin s pracovní výškou od 9 do 28 metrů, s cenou od 389.000,– Kč bez DPH, dále doplňkový sortiment – vyrovnávací plošiny (rampy), klece pro vysokozdvižné vo­zíky
  5. Plošiny konstruovány s důrazem na maximální jednoduchost, čímž je eliminována potřebná údržba a možnost vzniku závad
  6. Nepřetržitá servisní podpora 24 hodin denně, servisní práce prováděny bezprostředně po nahlášení, nejpozději do 48 hodin
  7. Drtivá většina náhradních dílů skladem, ihned k dispozici pro opravy poruch
  8. Zajišťování repasí starších typů plošin včetně modernizace
  9. Plošiny s pracovní výškou do 14 metrů je možné montovat i na podvozky s celkovou hmotností do 3,5 tuny
  10. Na přání zákazníka zajišťujeme financování nákupu plošiny

Výrobní portfolio pracovních plošin

Kloubové pracovní plošiny

Pracovní plošiny tohoto typu umožňují pohyb od země do maximálních výšek od 10,5m do 16,5m a bočních dosahů od 4,5m do 7,9m s minimálními požadavky na stabilizaci a minimálními přepravními rozměry.

Teleskopické pracovní plošiny

Umožňují pohyb od země do maximálních výšek od 12,5m do 20,5m a bočních dosahů 7,5m až 9,5m s minimálními požadavky na stabilizaci a minimálními přepravními rozměry. Kloubové i teleskopické pracovní plošiny jsou vybaveny kovovou nebo sklolaminátovou pracovní klecí,obojí s možností natáčení, případně mohou být v provedení s dvojnásobnou izolací pro práci pod napětím do AC 1000V/50Hz. Tyto výrobky velmi dobře splňují požadavky uživatelů z České republiky i ze zahraničí pro svoji jednoduchost a spolehlivost.

Kloubově teleskopické pracovní plošiny

Maximální pracovní výška je u těchto plošin 28 m a boční dosah 15 m při zatížení pracovní klece 350 kg v celém rozsahu pracovních pohybů.

Sloupové pracovní plošiny

Sloupové pracovní plošiny jsou teleskopického provedení s čtyřdílným ramenem.Pracovní dosahy jsou u sloupových plošin 8m,10m a 12m. Sloupové plošiny se vyznačují vysokou užitnou hodnotou,malou váhou a minimálními transportními rozměry.

Nůžkové pracovní plošiny

Pracovní výšky jsou od 2m do 10m.Nůžkové plošiny mají široké uplatnění ve všech oborech,kde je třeba bezpečně pracovat ve výškách.

Zdvihací stoly

 

INREKA PLOŠINY- vývoj, výroba, prodej a servis pracovních plošin
Kvalita a technická úroveň jednotlivých typů výrobků si vyžádaly investice do nových technologií, kontrolních zařízení atd. Propracovaný systém jakosti garantovaný normou ČSN EN ISO 9001/2000, je výsledkem propojení obchodně-konstrukčního,výrobního a servisního oddělení s ohledem na požadavky zákazníka.

certifikat cqs1 certifikat cqs2

 

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA PLOŠINY
1000 znaků zbývá